לחגוג הצלחות, להתגאות בהישגים, לספור את השנים, לחגוג חגים, להגיד תודה, להעשיר ידע – אם מצאת את עצמך באחת מהמטרות הללו, בואו נתחיל להזיז הרים.

קיימות אינספור סיבות לקיום אירועים ואינספור דרכים לעשות זאת, וזה ממש לא משנה על איזה אירוע מדובר. אחת הדרכים מתחילה בהזזת הרים. יחד, אנו נמצא את הקונספט הנכון, את המיקום המושלם, נרד אל הפרטים הכי קטנים וניצור אירוע שייחרט בזיכרונם של האורחים.

השלב הראשון הוא לנער את האבק ולמצוא את הדרך המקורית ביותר לעשות זאת.

ארועים נבחרים

מרכיבים הצלחה עם IDE

כשפנו אלינו בבקשה להפיק אירוע מתגלגל, שיתחיל בכנס מקצועי ויסתיים באירוע ערב עם המון אתגרים ומורכבויות. עיקר האתגר היה ליצור מצד אחד אוירת כנס לימודי עם תכנים ומתודולוגיה לבניית ערכי החברה ובערב להפתיע את העובדים במסיבה שהם לא היו מודעים לקיומה. שברנו את הראש, חיפשנו את הסלוגן הנכון, הנראות הנכונה, הלוקיישן הנכון, אומן נכון המותאם…

לתמונות מהארוע

אירוע לקבוצת אסתי לאודר

אירוע לקבוצת הביוטי והקוסמטיקה מהגדולות והמובילות בישראל שנפרס על פני יום שלם, כנס מנהלים בבוקר, פעילות גיבוש ייחודית ובסוף היום מסיבה מטורפת עם כל העובדים ועברי לידר אחד. קונספט מנצח, אנשים מנצחים ויפים, או כמו שאומרים – Most beautiful.

לתמונות מהארוע

מסיבת סוף שנה לעובדי חברת סלולר

אירוע סוף שנה לעובדי חברת סלולר מובילה. איך נאמר? זה היה אירוע יוצא דופן. קונספט פראי, שהפך במהרה לג'ונגל של ממש, עם הופעות של מיטב האומנים, אקרובטים, רקדנים, מיצגים, הפתעות ולסיום מסיבה פראית במיוחד עם די ג'יי עופר ניסים. Welcome to the jungle

לתמונות מהארוע